Spolehlivá augmentace - před a po zákroku, to jsou dvě odlišné životní etapy!

Augmentace - před a po, to je téma následujících řádek. Augmentace neboli úprava poprsí jeho zvětšením a často i modelací tvaru, je velice rozšířená. Tento typ operace se stal jedním z nejpopulárnějších kosmetických zákroků na světě, a to právě kvůli výslednému efektu, který není jen estetický, ale má i významný dopad na psychiku a sebevědomí každé ženy. Učinit prsa na pohled hezčími a potěšit tak duši každé ženy. O to tu běží. A co nějaká rizika? Minimální! Zákrok se rozhodně vyplatí. Moderní medicínské techniky a špičkové materiály v podobě kvalitních implantátů zkrátka zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Pojďme se tedy podívat, jak augmentace dokáže proměnit ženské poprsí a tím zlepšit jejich život.

 

Augmentace - před a po aneb Odlišné životní etapy

Ženy se rozhodují pro augmentaci prsou z mnoha různých důvodů. Některé hledají řešení pro zvětšení od přírody malých prsů, zatímco jiné se snaží obnovit původní tvar a objem prsou, které se proměnily po kojení, po výrazném úbytku hmotnosti nebo třeba po úraze. Každá žena má svůj jedinečný příběh a tedy i důvod pro to, aby tento efektivní zákrok podstoupila. Všechny však zpravidla sdílejí společný cíl. Chtějí vypadat lépe, lépe se cítit a žít příjemnější život. 

Nebudeme si nic nalhávat. Ženské poprsí je předmětem zájmu a neustálých diskuzí. Na jeho vzhledu tedy většině dam a dívek záleží. A před zákrokem a po něm? To jsou často dvě značně odlišné životní etapy. Natolik se pocity žen před operací a po ní mohou lišit. Tento zákrok je často vnímán jako cesta k obnovení tělesné i duševní rovnováhy, a proto je vyhledáván ženami všech věkových kategorií.

Nemládne nikdo

Před podstoupením augmentace mohou být prsa nevyrovnaná, asymetrická, příliš malá ve vztahu k tělu nebo mohou ztratit objem a pružnost v důsledku stárnutí, kojení či výrazného poklesu hmotnosti. Obzvláště ochabování prsou vlivem stárnutí je častým důvodem toho, že začnou ženy uvažovat o zákroku. Nemládne nikdo. Pocity nespokojenosti a snížené sebevědomí lze však naštěstí řešit. Takový stav mysli může výrazně ovlivnit každodenní život a sociální interakce, což potřebu spolehlivého řešení činí často velmi naléhavou.

Mohlo by vás zajímat  Efektivní redukční jídelníček musí být hlavně vyvážený - mýty a fakta o dietách

Spolehlivá cesta k harmonii

Augmentace prsou je spolehlivou cestou ke zlepšení neuspokojivé situace. Umožňuje ženám dosáhnout požadované velikosti a tvaru jejich poprsí, což téměř bez výjimky pozitivně ovlivňuje sebevědomí a celkovou spokojenost s vlastním tělem. A o to tu běží především. O životní harmonii.

 

Bezpečné řešení

Není nutné a jistě ani žádoucí mít největší prsa na světě. Pokud jsou však ňadra v očích ženy příliš malá, něco je obvykle dobré podniknout. Chce to zkrátka najít spolehlivé a bezpečné řešení.

A augmentace prsou je nejen spolehlivá, ale i bezpečná. Je-li zákrok prováděn kvalifikovaným plastickým chirurgem v akreditovaném chirurgickém zařízení, jsou jakákoliv rizika minimální. Díky neustálému pokroku v estetické medicíně se riziko komplikací zpravidla rovná nule. Lepší pochopení anatomie, vývoj špičkových implantátů, spolehlivější přístroje a samozřejmě už také umělá inteligence. 

To vše zvyšuje bezpečnost a přispívá ke stále lepším výsledkům těchto operací. Navíc, inovace v monitorování a pooperativní péči přispívají k rychlejšímu zotavení a dále snižují pravděpodobnost vzniku následných komplikací. Přesto je ale důležité, aby si pacientky byly vždy vědomy toho, že se přece jen může něco neočekávaného přihodit, a veškeré eventuality včas probraly se svým lékařem. Informovanost a správná příprava jsou pro dosažení uspokojivých výsledků poměrně důležité.

 

Fyzická proměna

Výsledkem úspěšné augmentace prsou je samozřejmě jejich zvětšení na předem “domluvenou” velikost a také jejich hezčí tvar. Většina žen tak projde uspokojivou fyzickou proměnou. Tělesné partie, o které tu běží, se částečně promění ihned, ale zčásti jde i o dlouhodobější proces. Výsledek zákroku, zejména změna velikosti, je tedy patrný v podstatě okamžitě, ale konečný tvar a umístění prsou se stabilizuje až během několika následujících měsíců. Tato pozitivní transformace často přináší do života nový náboj, novou energii. Zlepšení psychického stavu na sebe nedá dlouho čekat.

Mohlo by vás zajímat  Ještě jednou parkování u letiště - tentokrát s vyznáním lásky k letadlům

Nespokojenost může vést k psychickým problémům

Některé ženy mají prsa velká od přírody a z počátku se za ně třeba i stydí. Většinou je to ale jinak.

Mnoho žen, které se rozhodnou pro augmentaci prsou, tak činí zejména proto, že zažívá intenzivní pocity nespokojenosti se svým tělem. Má nízké sebevědomí. Tento psychický stav může negativně ovlivnit jejich každodenní život, navazování intimních vztahů a vůbec celkovou pohodu. Teprve když jim dojde, že existuje spolehlivá možnost změny, částečně se jim uleví. Je to svým způsobem první krok k psychickému uzdravení.

Obvyklé důvody pro nespokojenost:

  • Od přírody malá prsa
  • Asymetrie prsou
  • Ztráta objemu po kojení nebo úbytku hmotnosti
  • Změny, k nimž dochází s přibývajícím věkem

Hlavně to sebevědomí!

Změny, které nastanou po augmentaci prsou, nejsou tedy jen fyzické, ale téměř bez výjimky mají i psychický charakter. Vyšší sebevědomí a celková spokojenost. To jsou hlavní psychologické  aspekty úspěšné augmentace. Tento pozitivní dopad na duši každé ženy může vést k lepším sociálním vztahům, větší ochotě účastnit se nových aktivit a celkově pozitivnějšímu životnímu postoji. Taková proměna často přesahuje veškerá očekávání.

Pozitivní změny v psychice:

  • Zvýšené sebevědomí
  • Ochota zapojovat se více do společenského života
  • Pozitivní dopad na intimní vztahy

 

Nová životní etapa

Augmentace prsou je pro řadu žen pomyslnou branou do nové životní etapy. Období před zákrokem a po něm se zkrátka diametrálně liší. Téměř každá žena už několik týdnů po operaci obvykle vypadá tak, jak si toužebně přála. A na jejím duševním rozpoložení je to pochopitelně znát. A to velmi!

Uvažujete o úpravě poprsí? Možná vás čeká nový, mnohem příjemnější život. Kdo ví?

Související příspěvky

Líčení očí má svá pravidla. Znáte alespoň ta nejdůležitější?

Líčení očí je svého druhu umění. Umění, které...

Efektivní redukční jídelníček musí být hlavně vyvážený - mýty a fakta o dietách

Správně sestavený redukční jídelníček je základem úspěšného hubnutí....

Co je to peeling a jaké jsou peelingy pro specifické partie těla

Co je to peeling? Peeling je kosmetický postup,...