Brno letiště parkování, tak vypadal můj poslední den před odletem do USA

Ano, po dlouhém plánování a přípravách na cestu jsem se koncečně odhodlal a koupil letenku do vysněné kalifornie. Jak už víte, moc dlouho na jednom místě neposedím a jednoznačně mi na seznamu destinací chybělo San Francisco. Nicméně jak souvisí brno letiště a parkování? Vše se dozvíte v mém dnešním příběhu.

Cestuji často a vždy hledám způsob, jak ušetřit nějakou tu korunu.

Proto jsem se rozhodl prozkoumat možnosti a najít tu nejlevnější letenku. A protože jsem zkušený cestovatel, povedlo se mi objevit něco zázračného. Ptáte se, co je tím zázrakem? Byl to pro mě zlevněný let, který vyšel zhruba na polovinu běžné ceny! Když jsem dostal potvrzení o zakoupení, byl jsem nadšený. Až na jeden decentní háček. Cena byla tak levná, protože jsem odlétal z Brněnského letiště, abych se mohl záhy napojit na další přestupné lety až do mé cílové destinace. Nedá se nic dělat, když jsem z hlavního města a cesta do Brna je minimálně na dvě hodiny, musím si nějak poradit. A to i s další drobnou komplikací, která souvisí s brněnským odletem. A to kam zaparkuji moje auto?

Jak se dá skvěle zaparkovat v brně, abyste nemuseli platit oficiální ceny?

Někomu to možná bude připadat hloupé, snažit se neustále hledat nějaké slevy a nižší ceny, ale příjde mi rozumné investovat do důležitých věcí, na které chci utrácet mnou vydělané prostředky. A proto, když je nějaká možnost, jak ušetřit, rozhodně ji chci využít. A co to bylo v tomto případě? Jde o neoficiální parkoviště brněnského letiště. Že jste tento název nikdy neslyšeli? Nemusíte mít obavy, vše si hned vysvětlím. Neoficiální parkoviště totiž není žádná temná ulička u letiště, kde necháte své auto před dovolenou a modlíte se, že tam bude po návratu. Jde o klasické hlídané parkoviště, které je provozováno soukromě. A díky tomuto předpokladu mohu využít další skvělé nabídky a ušetřit tak na parkování. Neoficiální parking má totiž několik specifikací.

Mohlo by vás zajímat  Letiště Praha a parkování je součást mého cestovního dobrodružství

Co mohu očekávat od neoficiálního parkoviště v Brně?

Hlavní rozdílem mezi klasickým letištním parkingem a tímto soukromým parkovištěm je většinou vzdálenost od letiště. Většinou se totiž můžeme setkat s plochami, které jsou do 15 minut od hlavního letového terminálu. Ptáte se, jak se dostanete k terminálu, když jste zrovna zaparkovali svoje auto 15 minut od letiště? Odpověď je snadná. Většina soukromých parkovišť má vlastní řidiče, kteří vás odvezou před odletem až k letové hale.

Vy si tedy v klidu zaparkujete a klimatizovaná dodávka s profesionálním řidičem vás dopraví na místo. A tím to ještě nekončí! Jakmile se vrátíte z dovolené nebo pracovní cesty, bude na vás opět čekat řidič, který vás odveze zpět k autu. Prostě královský servis! A tím samozřejmě skvělé služby neoficiálního parkingu jen začínají. Dále se můžete těšit na tyto bonusy:

  • Většina parkovišť má na ploše i v dodávkách zdarma wifi signál zdarma, můžete si tedy vyřídit pracovní záležitosti nebo zkrátit dlouhou chvíli.
  • Vaše auto je hlídané 24h denně, sedmi dní v týdnu. Plochy bývají vybavené vysokými ploty, ostrahou a závorami. Samozřejmostí jsou i bezpečnostní kamery a průmyslové pojištění. Vy se tedy nemusíte obávat, že se vrátíte k prázdnému parkovacímu místu.
  • V prostorách bývá i k zakoupení občerstvení, které se více než hodí před dlouhou cestou.
  • Některé společnosti mají i služby jako balení kufrů do strečovací fólie, což je velmi praktické.

Ano, zní to jako z pohádky. A to nejlepší přijde na konec. Za tuto skvělou službu většinou zaplatíte o třicet až padesát procent méně oproti standardnímu parkování. Vše se tottiž účtuje do jednotlivých časových rozmezí a vy tedy můžete při delším stání skutečně ušetřit. Věřím, že jste si z dnešního povídání odnesli mnoho zajímavých postřehů a využijete je do budoucnosti i vy!

Mohlo by vás zajímat  Co je to peeling a jaké jsou peelingy pro specifické partie těla

Napište mi komentář, jak řešíte parkování před dovolenou vy!

Související příspěvky

Líčení očí má svá pravidla. Znáte alespoň ta nejdůležitější?

Líčení očí je svého druhu umění. Umění, které...

Efektivní redukční jídelníček musí být hlavně vyvážený - mýty a fakta o dietách

Správně sestavený redukční jídelníček je základem úspěšného hubnutí....